واحد خدمات ارزش افزوده شرکت سهامی خاص نگین رایانه الماس خراسان با نام تجاری نگین ارتباط با رویکردی حرفه ای به این بستر؛ سعی در تولید و ارائه سامانه های تخصصی نرم افزاری نموده که می توان در هر ارگان و سازمان و یا شغل و حرفه ای به عنوان بخش مهمی در جهت تبلیغات، ارتباط با کارکنان، تعامل با مشتریان و …. مورد استفاده قرار گیرد.

واحد تامین محتوای نگین یکی دیگر از واحدهای شرکت سهامی خاص نگین رایانه الماس خراسان می باشد که در حوزه نشر دیجیتال فعالیت نموده و مجری کتابخوان دیجیتال فراکتاب است.

 

تامین ترافیک

خطوط ٣٠٠٠

خطوط ٥٠٠٠

خطوط ١٠٠٠

سامانه پیامک نگین

سامانه پیامک نگین، نرم افزاری جهت ارسال و دریافت پیامک بر بستر وب می باشد که با اتصال به پرت های ارتباطی تامین کنندگان ترافیک پیامک، امکان ارسال دو طرفه از مخاطب به شبکه GSM و از شبکه GSM به مخاطب را فراهم می کند. این سامانه با ارائه خدمات ارزش افزوده بر روی ارسال و دریافت پیامک، طیف گسترده ای از خدمات بر بستر پیامک را میسر می نماید.

منشی

پرکاربرد ترین سرویس سامانه مبتنی بر دریافت؛ به این ترتیب که می توان برای متن ارسالی مخاطب پاسخ مشخصی ارسال نمود، به عنوان نمونه با ارسال عدد ۱ توسط مخاطب لیست محصولات برای وی ارسال شود.

پالایه پیامک های دریافتی

در صورتی که قصد یک ارتباط دو طرفه با مخاطبین خود دارید، دریافت پیامک مخاطبین ضروری است، اما وقتی حجم دریافت ها زیاد می شود، نیاز به مدیریت دارد، این امکان؛ بر اساس مولفه های مختلف پیامک دریافتی را مطالعه و تفکیک می نماید.

ارسال پویا (نظیر به نظیر و متغییر)

یکی از راه های افزایش جذابیت پیامک، درج نام مخاطب در آن است، به واسطه این سرویس می توانید متغیرهایی چون نام و نام خانوادگی (یا برخی متغییرهای دلخواه) در متن خود داشته باشید

ارسال زمان دار، مناسبتی و دوره ای

ارسال های زمان دار از کاربردی ترین امکانات سامانه می باشد که در سه قالب کلی عرضه می شود:

ارسال زمان دار

در این ارسال، شما می توانید زمانی در آینده را جهت ارسال پیامک خود تنظیم کنید، تا پیامک شما در زمان مقرر ارسال شود.

ارسال مناسبتی

ممکن است قصد داشته باشید مخاطبین شما در روز معینی پیامک دریافت کنند، به عنوان مثال شنبه هر هفته

ارسال دوره ای

این ارسال برای تبریک سال روز تولد، سالگرد ازدواج و موارد مشابه کاربر دارد.

ارسال و دریافت از چند شماره

در صورتی که شما چند شماره داشته باشید می توانید آنها را توسط سامانه پیامک نگین استفاده کنید، به عنوان مثال ممکن است شما دو شماره تبلیغاتی و یک شماره خدماتی داشته باشید؛ شما ضمن مشاهده پیامک های دریافتی هر دو سرشماره، به هنگام ارسال می توانید تعیین کنید پیامک شما با کدام شماره ارسال شود.

محصولات

کانکتور

سازمان های بزرگ که نیاز به کنترل دسترسی ها دارند، کانکتور را به عنوان یک محصول مناسب انتخاب می کنند، این سامانه نه تنها در همه حوزه از دفترچه تلفن تا مشاهده متن و شماره پیامک های دریافتی دسترسی ایجاد می کند، بلکه در خصوص پاسخ به پیامک های دریافتی نیز یک اتوماسیون دارد تا روال پاسخ گویی به پیامک های دریافتی طبق روالی مشخص انجام شود.

راسل

استفاده از سامانه بر روی مرورگر تلفن همراه تجربه دلچسبی نیست، لذا با استفاده از راسل که یک نرم افزار اندروید می باشد، می توانید پیامک ارسال کنید، این ارسال از طریق سامانه شما انجام می شود و هزینه ای برای سیم کارت شما نخواهد داشت، در صورتی که گوشی شما به اینترنت دسترسی داشته باشد، امکانات بیشتری در ارسال خواهید داشت.

وب سرویس

ارسال پیامک تکی و آرایه ای(چند تایی) را فراهم می نماید. و امکان دریافت پیامک ارسال شده به شماره مجازی را مهیا می کند (البته در خصوص دریافت، سرویس انتقال ترافیک توصیه می شود).

برخی از امکانات وب سرویس

ارسال تبلیغاتی

ارسال بر اساس شهر و شهرستان

در این ارسال می توان به شماره های همراه اول یک شهر مشخص، به تفکیک نوع سیم کارت (دائمی و اعتباری)، پیامک ارسال نمود.

ارسال بر اساس کد پستی

در این ارسال، مبنا کدپستی است که مشترکین همراه اول قبض خود را دریافت می کنند، بدیهی است این ارسال صرفا برای مشترکین دائمی صورت می گیرد.

ارسال به تفکیک سن و جنسیت

در این ارسال می توان به تفکیک سن و جنسیت و نوع سیم کارت به مشترکین همراه اول پیامک ارسال کنید.

 

مشهد - خیابان عامل - خیابان شیشه چی ۲۱ - پلاک۱۲۰ - طبقه اول

مشهد - خیابان دانشگاه - بین دانشگاه ۱۲ و ۱۴ - ساختمان مهندس شریفیان - طبقه دوم(جهت مراجعه حضوری و ارسال بسته پستی)

شماره تماس: ۳۲۲۹۹۰۵۰ (۰۵۱)

info@3300.ir

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.